autorizovaný prodejce pro značky Mercedes-Benz, smart a Fuso

Naše společnost CENTRUM Moravia Sever, byla založena v červenci 1997 jako prodejna nových i použitých vozidel a zároveň jako autorizovaný dealer a opravce skupiny Daimler AG pro značky Mercedes-Benz a smart. V současné době pečujeme o 10 000 spokojených zákazníků, kteří využívají nejen služeb prodejny vozidel, ale také prodejny náhradních dílů a servisu. Naše společnost CENTRUM Moravia Sever vsadila na značku Mercedes-Benz jako na jedinečné spojení léty osvědčené tradice a moderních designových a technologických prvků.
V roce 2008 jsme pro vás otevřeli nový servis nákladních vozidel o velikosti 1000 m2, čímž jsme více než zdvojnásobili naše servisní možnosti.
V září 2012 jsme nově otevřeli hlavní budovu, která prošla rozsáhlými stavebními úpravami, nyní má jen přízemí hlavní budovy 900 m2. Zde je umístěn příjem osobních vozidel na servis (Mercedes-Benz, smart, Maybach), prodej osobních vozidel Mercedes-Benz a smart, prodej dodávkových vozidel Mercedes-Benz a Fuso. V prvním patře jsme navíc zřídili sympatické místo pro odpočinek zákazníků s novým barem a galerií. Zvenku jsme zvětšili parkoviště a rozšířili CarStore a VanStore pro prodej použitých vozidel se zárukou.

Dále také nabízíme svým zákazníkům kompletní portfolio vozidel Mercedes-Benz, smart a Fuso. Také možnosti koupě náhradních dílů, kompletní servis zmíněných značek. Servisní tým dosáhl díky pravidelným školením světového standardu a je zákazníkům k dispozici až do okruhu 200 km od Ostravy. S plně vybaveným servisním vozidlem se tak může o vás postarat za každých okolností 24h denně.
CENTRUM Moravia Sever je vítězem soutěže Evropská prodejna roku 2008 a držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

Evropská prodejna rokuCertifikát ISO 9001:2000Certifikát CarStoreCertifikát AAA Dun Bradsreet

 

Virtuální prohlídka showroomu

Základní údaje o společnosti

Název firmy: CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
Sídlo: Ostrava, Rudná 3, okres Ostrava-město, PSČ 70381
Identifikační číslo: 253 77 507
Zápis v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 16612

Dohled nad dodržováním povinností vyplývajících ze zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, vykonává Česká obchodní inspekce (ČOI). V případě sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového spotřebitelského sporu k České obchodní inspekci, se sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.adr.coi.cz.