Výrazné prvky vozidla

Dynamika je postoj.

Nikdy neodpočívat, ale stále znovu prokazovat sílu inovace.

Podvozek DYNAMIC BODY CONTROL. Adrenalin na stisknutí tlačítka.

C kupé

Nový podvozek DYNAMIC BODY CONTROL je perfektně vyladěn na jízdní výkony sportovního vozu. Stisknutím tlačítka můžete zvolit sportovní nebo komfortní nastavení.

Sportovec nejlepší formě.

C kupé

Velkým sportovcům dodává to pravé kouzlo jejich způsob sebeprezentace. Nové kupé třídy C se ukazuje v nejlepší formě s linií AMG. S novým předním a zadním ochranným panelem působí mimořádně atletickým dojmem. Zaujmou také inovativní světlomety MULTIBEAM LED a nové barevné odstíny: například výrazně sportovní metalíza šedá graphite.

Zde se zobrazuje budoucnost.

C kupé

Nové kupé třídy C ovládáte tak intuitivně a snadno jako smartphone.
Řada ovládacích a zobrazovacích prvků je zcela nových: nový volant s dotykovými tlačítky a podle výbavy plně digitální přístroje a zvětšené displeje včetně nové generace informačního systému umožňují velmi individuální a moderní ovládání. Všechny přístroje lze nyní navíc podle výbavy ozvláštnit zvolením některého ze stylů zobrazení „klasický“, „sportovní“ a „progresivní“.

Nová generace Mercedes-Benz Intelligent Drive.

C kupé

Rychlé, precizní, ostražité: špičkové asistenční systémy Mercedes-Benz Intelligent Drive poskytují účinnou pomoc.
Opětovné rozjetí v dopravní zácpě, podpora brzdné síly při rozpoznaném nebezpečí kolize nebo udržování odstupu na dálnici při rychlosti až 210 km/h: při tom všem dokáže nové kupé třídy C poskytnout řidiči podporu. Spolehlivějšího a bdělejšího partnera si na cestách sotva můžete přát.

Ambientní osvětlení.

C kupé

Pro každou náladu, každou denní i noční dobu. Pro každou příležitost a pokaždé jinak: ambientní osvětlení promění interiér nového kupé třídy C v půvabný salonek. Stačí zvolit některou z 64 barev. Ambientní osvětlení je dostupné za příplatek jako samostatná výbava nebo jako součást příplatkové sady energizujícího komfortu.
Ambientní osvětlení s 64 barvami, zvukový systém a systém osvěžovače AIR-BALANCE jsou vzájemně propojené a mohou prostřednictvím programů jako „Vitalita“ nebo „Osvěžení“ zvýšit výkonnost a pohodlí.