Budoucnost patří elektrickému pohonu.

Jsme certifikovaný prodejce EQ, máme 6 nabíjecích bodů a z toho je jedna veřejná nabíjecí stanice o výkonu 50 kWh.

Možnosti nabíjení

Nabijte EQC tak snadno jako Váš chytrý telefon.

Napájecí zařízení je optimálně přizpůsobeno Vašim individuálním požadavkům. Proto společnost Mercedes-Benz nabízí vysokou flexibilitu. Pohodlně a rychle doma na wallboxu? Cestou na veřejných nabíjecích stanicích? Z běžné zásuvky schválené elektrikářem? To všechno je možné pro maximální komfort nabíjení.

Nabíjení doma pomocí wallboxu Mercedes-Benz

Nabíjení doma pomocí wallboxu Mercedes-Benz.

Nabíjejte EQC, zatímco pohodlně odpočíváte doma na pohovce – to je možné s wallboxem Mercedes-Benz určeným pro domácí použití. Díky nabíjecímu výkonu 7,4 kW můžete EQC nabít až třikrát rychleji než v běžné zásuvce.

Nabíjení cestou na stále rostoucím počtu veřejných nabíjecích stanic

Nabíjení cestou na stále rostoucím počtu veřejných nabíjecích stanic.

Ať už se na cestách nacházíte kdekoliv: model EQC můžete nabít na bezpočtu veřejných AC nebo DC nabíjecích stanic. Když nakupujete, pracujete nebo sedíte v restauraci, můžete například pomocí standardně dodávaného nabíjecího kabelu s nabíjecím výkonem 7,4 kW nabíjet svůj vůz na veřejné AC nabíjecí stanici. Aktivace a platba probíhá zcela jednoduše přes aplikaci Mercedes me Charge*.

Po jednorázovém přihlášení: nabíjejte kdekoliv. S Mercedes me Charge.

Po jednorázovém přihlášení: nabíjejte kdekoliv. S Mercedes me Charge.

S aplikací Mercedes me Charge* získáte přístup k velkému počtu veřejných nabíjecích stanic po celé Evropě, které se nacházejí např. ve městě, u nákupních středisek, hotelů nebo na odpočívadlech. V aplikaci Mercedes me můžete mimo jiné načíst přesnou polohu, aktuální dostupnost a cenu u vybrané nabíjecí stanice. Tyto údaje se také předávají do navigačního systému nainstalovaného ve vozidle, který může náležitě upravovat navádění po trase. Na nabíjecím stojanu proběhne autorizace přes zobrazení na media displeji, aplikaci Mercedes me nebo přes nabíjecí kartu Mercedes me Charge. Vše ostatní automaticky vyřídí aplikace Mercedes me Charge. Jedna smlouva, jedno vyúčtování za daný region zemí.

Zachování mobility na dlouhých trasách. Přístup k síti rychlonabíjecích stanic IONITY.

Zachování mobility na dlouhých trasách. Přístup k síti rychlonabíjecích stanic IONITY.

Pro pohodové jízdy na dlouhé vzdálenosti můžete EQC nabít také na všech kompatibilních rychlonabíjecích stanicích. Prostřednictvím aplikace Mercedes me Charge získáte navíc zvýhodněný přístup do sítě rychlonabíjecích stanic společnosti IONITY*, která staví rychlonabíjecí DC stanice (stejnosměrný proud) podél všech nejdůležitějších evropských dopravních tepen.

U nabíjecích stanic High-Power se zkrátí průměrná doba stání na dobu jedné přestávky na kávu. Sít IONITY vychází z evropského standardu nabíjení Combined Charging System (CCS).

* Pro používání služby Mercedes me Charge včetně sítě IONITY je nutná registrace na portálu Mercedes me a také přijetí uživatelských podmínek pro služby Mercedes me connect. Kromě toho je zapotřebí další registrace na platformě Mercedes me Charge User Portal a zadání informací k platbám a příslušné vozidlo musí být propojeno s uživatelským účtem. Momentálně není v Německu zajištěno plošné pokrytí prostřednictvím kalibrovaných nabíjecích stanic a systémů pro vyúčtování. To může v ojedinělých případech vést mj. k odchylkám u hodnot nabíjení a vyúčtování ze strany poskytovatele mobilní sítě. S případnými dotazy se obraťte na společnost Digital Charging Solutions GmbH.