Výhody leasingu

Proč se Vám leasing vyplatí.

Přehled všech výhod leasingu.

Výhoda leasingu 1

Zachovejte si likviditu díky výhodnějším a stabilnějším leasingovým splátkám.

Splňte si svůj sen a přestupte do elektromobilu – s nízkými měsíčními leasingovými splátkami namísto jednorázové vysoké kupní ceny. Stabilní měsíční leasingová splátka zajišťuje transparentnost a finanční svobodu.

Výhoda leasingu 2

Jezděte vysněným vozem bez vázání kapitálu.

S leasingem se nemusíte na dlouhou dobu rozhodnout pro určitý model, ale platíte jen za jeho používání. Sami určíte, kdy chcete leasing ukončit, a na konci doby platnosti smlouvy vrátíte vozidlo za garantovanou zůstatkovou cenu zpět.

Výhoda leasingu 3

Plánovatelné a transparentní náklady.

Díky smluvně stanoveným rámcovým podmínkám, jako například mimořádná leasingová splátka, doba platnosti smlouvy, měsíční výše leasingových splátek a předpokládaný kilometrický proběh (km), vždy víte, s čím máte počítat. Můžete tak optimálně plánovat své finance.

Výhoda leasingu 4

Jezdíte vždy nejnovějším Mercedesem.

Velká výhoda leasingu: pokud chcete, můžete na konci doby platnosti smlouvy jednoduše přestoupit do jiného, nového Mercedesu podle Vaší volby. Nemusíte tak dělat dlouhodobá rozhodnutí a vždy jezdíte nejmodernějším vozem.

Výhoda leasingu 5

Jako firemní zákazník si leasingové splátky zahrnete do nákladů.

Firemní zákazníci navíc těží z výhody, že si mohou leasingové splátky v plné výši zahrnout do provozních nákladů. Tím si ušetří zbytečné investiční náklady v porovnání s koupí vozu.

Financování pro EQE

Financování: stejně flexibilní jako Vy.

Jako alternativu k našim leasingovým nabídkám můžete nové EQE samozřejmě rovněž financovat prostřednictvím individuálních splátek. Vyžádejte si konkrétní nabídku od svého prodejce Mercedes-Benz. U něj získáte vozidlo i financování na jednom místě.

financovani EQE

Doplňkové produkty

Optimální pojištění, bezstarostná jízda.

Jako doplněk k Vaší leasingové smlouvě získáte příplatkové produkty z oblasti pojištění, servisu a mobility speciálně přizpůsobené Vašemu EQE od Mercedes-EQ, díky nimž budou Vaše jízdy vždy bezpečné.

financovani EQE

Výjimečný Mercedes si zaslouží výjimečnou ochranu. Prostřednictvím správného pojištění.

Vybrali jste si své EQE a splátkový kalendář je zajištěný. Nyní potřebujete už jen pojištění motorového vozidla za stejně výhodných podmínek. Pojištění vozidel Mercedes-Benz včetně elektrické ochrany nabízí komplexní ochranu pro Vás a Vaše EQE od Mercedes-EQ pro všechny možné případy. Při poškození bude Vaše vozidlo předáno do nejlepších rukou ‒ servisu Mercedes-Benz.

Výrazné prvky:

  • Pojištění občanskoprávní odpovědnosti s rozsahem pojistného krytí až 100 milionů eur v případě zranění osob, materiálních škod a finančních ztrát a až 15 milionů eur na jednu poškozenou osobu
  • Provedení všech oprav pouze v autorizovaných servisech Mercedes-Benz a vždy podle pokynů výrobce
  • Krytí všech rizik pro akumulátor
  • Připojištění nabíjecího kabelu proti odcizení během nabíjení
  • Zahrnuje odtažení na nejbližší nabíjecí stanici při neúmyslném vybití akumulátoru
  • Pro větší flexibilitu ho lze kdykoliv vypovědět

Služby pro EQ

Bezproblémová jízda na elektrický pohon.

Komfortní služby pro vozidla Mercedes-EQ Vám usnadňují každodenní používání vozidla a zvyšují komfort a bezpečnost.

financovani EQE

Dlouhodobé bezstarostné používání vozidla se službami z oblasti údržby, oprav, garance nebo poruch. Komfortní služby pro EQE obsahují atraktivní sady služeb a zákaznický servis, jaký od společnosti Mercedes-Benz očekáváte. Bezproblémovou návštěvu servisu zajistí například servisní sada „služba vyzvednutí a přistavení vozidla“, se kterou je Vaše EQE vyzvednuto za účelem provedení údržbových prací a na přání přivezeno zpět.