Pro technologické průkopníky.

660 km dojezd na plně elektrický pohon (WLTP)

Za 31 min nabito na 80 %*

2 100 litrů objemu zavazadlového prostoru

* Doba nabíjení odpovídá nabití z 10 na 80 % plného nabití při použití rychlonabíjecí stanice na stejnosměrný proud s napájecím napětím 400 V a elektrickým proudem minimálně 300 A.

EQS 450+ | předběžné údaje dle WLTP: kombinovaná spotřeba elektrického proudu: 23,0 - 18,6 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.

Design

Mercedes-EQ ‒ charakter ve velkém stylu.

Bezešvé plochy vytvářejí v exteriéru elegantní souhru čistoty a dynamiky. V interiéru vytváří akcenty exkluzivní ozdobné prvky a propracované LED světla, zatímco uvnitř zdůrazňují noblesní barvy velkorysý prostor.

Typický Mercedes-EQ: elegantní dynamická silueta.Typický Mercedes-EQ: elegantní dynamická silueta.

Zadní světla ve tvaru zaoblené 3D spirály.Zadní světla ve tvaru zaoblené 3D spirály.

Exkluzivní ozdobné prvky, jako pórovité dřevo se vzorem Mercedes-Benz v hliníku.Exkluzivní ozdobné prvky, jako pórovité dřevo se vzorem Mercedes-Benz v hliníku.

MBUX

Dobrý den, průkopníci, vítejte v novém, digitálním světě.

V digitálním interiéru nového EQS SUV můžete objevovat spoustu působivých výbav: například za příplatek dostupný systém MBUX Hyperscreen, jehož zobrazení se intuitivně přizpůsobí Vašim zvyklostem, a velký head-up displej s rozšířenou realitou.

EQS SUV

Head-up displej s rozšířenou realitou MBUX

Head-up displej s rozšířenou realitou MBUX

Virtuální a skutečné světy splývají v jeden celek: do Vašeho zorného pole jsou graficky zobrazovány informace o vozidle, navigační a dopravní informace, aniž by odváděly Vaši pozornost. Nad křižovatkou, na které máte zabočit, se například vznáší velké směrové šipky. Díky tomu dorazíte suverénně do cíle i v komplexních dopravních situacích.

Špičkový multimediální systém MBUX pro zadní řadu sedadel

Špičkový multimediální systém MBUX pro zadní řadu sedadel

Také v zadní části nového EQS SUV mají cestující prostřednictvím dvou displejů s úhlopříčkou 29,5 cm (11,6 palce) s vysokým rozlišením přímý přístup k obsahům systému Mercedes-Benz User Experience. Prostřednictvím dotykového a hlasového zadání. Za příplatek navíc obdržíte tablet MBUX v zadní části, na kterém se zrcadlí obsahy displeje pro dálkové ovládání.

Personalizace

Personalizace

Díky softwaru s funkcí učení zažívají cestující nového EQS SUV velmi individualizovaný uživatelský zážitek. Řadu multimediálních a komfortních funkcí a funkcí vozidla lze v případě potřeby optimálně přizpůsobit zvyklostem a zálibám uživatelů.

MBUX Hyperscreen

MBUX Hyperscreen

Fascinující MBUX Hyperscreen se rozprostírá přes celou šířku interiéru. Za ušlechtilým bezpečnostním sklem se skrývá LCD displej řidiče, prostřední media displej a displej spolujezdce ve vysoce moderní technologii OLED.

Nultá úroveň uživatelského rozhraní

Nultá úroveň uživatelského rozhraní

Po nastartování nového EQS SUV se nezobrazí jen nějaké informace na displeji – nýbrž právě ty informace, které obvykle vyvoláváte. Systém se učí na základě Vašich rozhodnutí a sestaví uživatelské rozhraní na míru.

Komfort a bezpečnost

Čistě elektrická jízda v ryze luxusním prostředí.

Zde budete rozmazlování a chráněni ve všech ohledech: v novém EQS SUV na Vás kromě sedmi míst k sezení čeká například řízení zadních kol a světlomety DIGITAL LIGHT, které promítají informace na vozovku.

Sedm míst k sezení

Sedm míst k sezení

V novém EQS SUV si může vychutnat elektromobilitu na nejvyšší úrovni až sedm cestujících.

Navigace s Electric Intelligence

Navigace s Electric Intelligence

Také s EQS SUV nabízíme naši mimořádnou navigaci s Electric Intelligence: prostřednictvím navigace je tak naplánována nejen individuálně optimalizovaná trasa včetně potřebných přestávek na nabíjení, ale jsou také vypočteny předpokládané náklady na nabíjení jednotlivých zastávek na nabíjení. Navíc má zákazník možnost plánovanou trasu individuálně upravit přidáním preferovaných nabíjecích stanic podél trasy nebo vyloučením navržených nabíjecích stanic.

Zelené nabíjení

Zelené nabíjení

Nekomplikované i pro čisté svědomí, neboť s Mercedes me Charge* proces nabíjení zezelená. Garantujeme, že za energii čerpanou při nabíjení přes Mercedes me Charge* bude do sítě následně přiveden elektrický proud z obnovitelných zdrojů.

Řízení zadní nápravy

Řízení zadní nápravy

Natáčecí zadní náprava zahrnuta do standardní výbavy umožňuje obdivuhodnou agilitu. Nové EQS SUV působí při manévrování neuvěřitelně kompaktně a obratně.

DIGITAL LIGHT

DIGITAL LIGHT

Moderní technologie světlometů DIGITAL LIGHT umožňuje promítání pomocných linií nebo výstražných symbolů na vozovku. Tímto způsobem se výrazně zvyšuje bezpečnost jízdy v nepřehledných situacích.

* Chcete-li používat službu Mercedes me connect „Mercedes me Charge“, potřebujete samostatnou smlouvu o nabíjení s vybraným třetím poskytovatelem, prostřednictvím které bude probíhat úhrada a vyúčtování procesů nabíjení. Pro využívání služeb Mercedes me connect je nutné osobní Mercedes me ID a odsouhlasení uživatelských podmínek služeb Mercedes me connect.

EQS SUV: registrace

První krok k Vašemu novému EQS SUV.

Budete od nás dostávat informace z první ruky.

Napište nám. Zašleme Vám zajímavé informace o novém EQS SUV.