Sady výbav.

Individuální výbavy pro Vás komfortně kombinované.

Sada nerezové oceli

Sada nerezové oceli zahrnuje vysoce kvalitní boční stupátka, kryt náhradního kola z nerezové oceli s hvězdou Mercedes ve 3D, prahové lišty, ochranu nakládací hrany vzadu z nerezové oceli a také vnější ochrannou lištu s ozdobnou vložkou.

Třída G

AMG Line

Tato linie výbavy perfektně sjednocuje vzájemně sladěné prvky pro další zvýšení sportovního charakteru a exkluzivity vozidla – od dynamického provedení AMG se sportovními koly z lehkých slitin AMG a perforovaných brzdových kotoučů až po multifunkční sportovní volant.

Sada Night

Množství černých designových prvků vytváří působivý kontrastní vzhled vozidla a propůjčuje exteriéru sportovně expresivní charakter.

Součásti sady Night:

 • Paprsková kola z lehkých slitin AMG o rozměru 20 palců
 • Ztmavená směrová světla a světlo zpátečky a také světlomety
 • Vnější ochranná lišta s ozdobnou vložkou v černé barvě s jemnými proužky
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek lakované v barvě černá obsidian
 • Lamely masky chladiče a lemování hvězdy Mercedes lakované v barvě černá obsidian
 • Kroužek náhradního kola lakovaný v barvě černá obsidian
 • Determální tmavě tónovaná okna
 • Ozdobné prvky v nárazníku lakované v barvě černá obsidian

Třída G

Interiér Exclusive

Kdo je zvyklý šplhat po vrcholech, ten se také snaží překonat sám sebe po designové stránce. Interiér Exclusive poskytuje něco zcela zvláštního pro náročné zákazníky. Pečlivě zvolené kombinace vysoce kvalitních výbav, jako je kůží potažená přístrojová deska nebo exkluzivní barvy, ovládají nejvyšší nároky na kvalitu.

Interiér Exclusive zahrnuje následující součásti:

 • Obložení stropu designo z mikrovlákna DINAMICA černá
 • Černé velurové koberečky s lemováním v kůži
 • Kůže nappa na potazích sedadla a středových výplních dveří včetně zadních dveří
 • Horní a spodní část přístrojové desky potažená kůží s rozšířeným rozsahem ozdobného prošití
 • Větrací výdechy v barvě silvershadow
 • Vnitřní zpětné zrcátko bez rámečku

Sada jízdních asistentů

Sada jízdních asistentů zahrnuje aktivního asistenta udržování odstupu DISTRONIC a také asistenta sledování mrtvého úhlu. Ti usnadňují řidiči činnost jak ve městě, tak také v meziměstské dopravě a zajišťují za jízdy vyšší bezpečnost sledováním "mrtvého úhlu" vozidla.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC zvyšuje komfort jízdy při jízdách v koloně na dálnicích, silnicích 1. třídy a při jízdách s častými zastávkami a je aktivní až do rychlosti 200 km/h. Asistent sledování mrtvého úhlu signalizuje řidiči vozidla v "mrtvém úhlu" rozsvícením žlutého, resp. červeného trojúhelníku v příslušném vnějším zpětném zrcátku a výstražným tónem. Systém je k dispozici v rychlostním rozsahu od 30 km/h do 250 km/h a je aktivován prostřednictvím sdruženého přístroje.

Asistent sledování mrtvého úhlu používá dva vlastní radarové snímače, které jsou namontovány bočně v zadním nárazníku a sledují tak oblast takzvaného mrtvého úhlu. K aktivaci dochází prostřednictvím sdruženého přístroje, systém je funkční v rychlostním rozsahu od 30 km/h až do nejvyšší rychlosti. Varovná oblast ("mrtvý úhel") sahá přibližně od B-sloupku cca 3,5 metru bočně vpravo/vlevo a 3 metry za záď vozidla. K varování dochází prostřednictvím zobrazení ve tvaru trojúhelníku, integrovaného ve vnějších zpětných zrcátkách, které svítí žlutě, resp. červeně. Optické zobrazení je doplněno výstražným tónem.

Zaznamenaná vozidla, která předjíždějí, jsou zobrazena ihned po vjezdu do sledované zóny. Právě předjíždějící vozidla jsou zobrazena cca 1,5 sekundy po vjezdu do zóny. Tím je zamezeno neustálé signalizaci změny směru při předjíždění kolony a nedochází k akustickému varování při opětovném zařazení do jízdního pruhu se signalizací změny směru.

Třída G

Parkovací sada s kamerou 360°

Parkovací sada s kamerou 360° a aktivním parkovacím asistentem usnadňuje jak vyhledávání parkovacího místa tak také parkování a vyjíždění z podélných a příčných parkovacích míst a vytváří díky čtyřem zesíťovaným kamerám téměř realistický obraz na displeji multimediálního systému.

Třída G

Parkovací sada se zpětnou kamerou pro couvání

Komfortní parkování a vyjíždění z parkovacího místa.

Parkovací sada se zpětnou kamerou pro couvání usnadňuje vyhledávání a volbu parkovacího místa, zajíždění na podélná a příčná parkovací místa nebo do garáží a výjezd z nich. Aktivní parkovací asistent podporuje řidiče automatickou změnou převodových stupňů, zásahy do řízení a regulací rychlosti.

Sada AMG Night

Sada AMG Night s ráfky AMG v černé matné barvě, ztmavená světla, zvolené montované díly karoserie lakované v barvě černá obsidian (vnější zpětné zrcátko, kroužek náhradního kola, spodní ochrana, designové prvky v náraznících) a tónovaná zadní okna umožňuje další individualizaci nového modelu Mercedes-AMG G 63.

Součásti sady Night:

 • 5dvoupaprsková kola z lehkých slitin AMG o rozměru 21 palců
 • 5dvoupaprsková kola z lehkých slitin AMG o rozměru 22 palců, za příplatek
 • Ztmavená směrová světla a světlo zpátečky a také světlomety
 • Vnější ochranná lišta s černou ozdobnou vložkou
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek lakované v barvě černá obsidian
 • Kroužek náhradního kola lakovaný v barvě černá obsidian
 • Spodní ochrana lakovaná v barvě černá obsidian
 • Determální tmavě tónovaná okna
 • Ozdobné prvky v nárazníku lakované v barvě černá obsidian

Třída G

Sada aktivních ortopedických sedadel

Aktivní ortopedická sedadla s funkcí jízdní dynamiky a masážní funkcí se pomocí nafukovacích vzduchových komor a také bederní opěrky starají o nejlepší možný komfort sezení a dokonalou boční oporu. Dobrou pohodu umocňuje osm masážních programů.

Třída G

Sada úložných prostor

Sada úložných prostor obsahuje mnoho užitečných pomůcek pro udržení pořádku, jako například dvojitý držák nápojů ve středové konzole, držák lahví v kapsách ve dveřích a kapsy na mapy na zadní straně předních sedadel.

Třída G

Sada ochrany proti krádeži

Varuje při vloupání, krádeži, odtažení.

Kombinace různých bezpečnostních výbav přispívá k účinnému varování před vloupáním, krádeží a odtažením. Při rozpoznaném nepovoleném vniknutí do interiéru nebo změně polohy vozidla se aktivuje poplach.

Sada osvětlení interiéru

Lepší přehled v každé situaci.

Sada osvětlení interiéru vytváří v interiéru příjemnou atmosféru, usnadňuje cestujícím orientaci za tmy a zajišťuje vyšší bezpečnost. Funkce osvětlení jsou provedeny v technologii LED. Barva osvětlení je bílá.

Komfortní sada konektivity

Komfortní sada konektivity Vám nabízí výhody zvláštních služeb týkajících se údržby a komfortu. Pevně vestavěná SIM karta komunikačního modulu LTE umožňuje obzvláště rychlé a spolehlivé trvalé připojení vozidla k internetu. Toho je využíváno pro systém tísňového volání Mercedes-Benz, Live Traffic Information a další služby Mercedes me connect. Částečně je třeba tyto služby samostatně objednat u společnosti Daimler AG. Tato nabídka služeb Mercedes me connect přináší výrazné výhody v oblasti komfortu a bezpečnosti.

Sada AMG Driver'

Sada AMG Driver' zahrnuje rozšíření omezení maximální rychlosti na 240 km/h.

Díky zvýšení maximální rychlosti na 240 km/h nabízí sada AMG Driver' ještě sportovnější a agilnější pocit z jízdy.

Originální příslušenství

Originální příslušenství pro novou třídu G.

Objevte originální příslušenství Mercedes-Benz pro Vaši novou třídu G.

Mercedes-Benz je víc než jen auto. Je to průvodce na cestách, pracoviště, životní prostor. Originální příslušenství je na vše perfektně vyladěno. Proměňte jej v ještě komfortnější vůz. Doplňte optické akcenty – nebo se rozhodněte pro praktické příslušenství, které Vašemu Mercedesu propůjčí více funkčnosti. Všechny produkty jsou perfektně vyladěné na Vaše vozidlo a vyznačují se nejvyšší kvalitou a nejlepší možnou bezpečností.

» K originálnímu příslušenství