Síla má mnoho podob.

Výrazné prvky vozidla

Vypadá velkolepě. Představuje ale ještě něco mnohem většího.

Inteligentní, pozorný, ohleduplný. GLE vytváří novou podobu SUV.

E-ACTIVE BODY CONTROL

Zachovejte klid.

Nový aktivní podvozek aktivně podporuje podle jízdního programu sportovní nebo komfortní jízdu. Funkce náklonu v zatáčkách a kamerová detekce vozovky zajišťují suverénní požitek z jízdy.

GLE SUV

ENERGIZING COACH

Empatie. Poprvé v SUV.

Nový ENERGIZING COACH, dodávaný jako volitelné příslušenství, může řidiče významně podpořit nebo aktivovat. Software k tomu propojuje data fitness trackeru s různými komfortními systémy vozidla.

GLE SUV

Širokoúhlý kokpit

Informace, doslova umělecky zobrazené.

Pod kvalitním sklem jsou v plochém provedení schovány dva velké digitální displeje 31,2 cm (12,3 palců). Pro zobrazení je možné vybírat mezi čtyřmi styly.

GLE SUV

Třetí řada sedadel

Umět se přizpůsobit, to je znak síly.

Poprvé je možné pro GLE získat na přání třetí řadu sedadel se dvěma plnohodnotnými sedadly. Nastupování je hračka a prostor pro nohy je možné díky přestavitelné druhé řadě sedadel flexibilně upravovat.

GLE SUV

Asistenční systémy

Dobrý průvodce chrání před nebezpečím.

Jízdní asistenční systémy nabízejí na požádání maximum komfortu a bezpečnosti při podpoře v daných situacích, například při úpravě rychlosti, řízení, změně jízdního pruhu a při nebezpečí srážky.

GLE SUV

Výrazné prvky exteriéru

SUV s neobvyklou elegancí.

Stáhnout se v pravou chvíli zpět a následně být hned k mání – to je umění designu GLE.

Sportovně výrazná linie AMG

Linie AMG, dodávaná jako volitelné příslušenství, září drahou jiskřivou diamantovou mřížkou. Sportovní zástěrky, velké přívody vzduchu, lakovaná obložení podběhu a speciální kola z lehkých slitin jsou důkazem sportovního stylu.

GLE SUV

Velikost kol až 55,9 cm (22 palců)

Správné kolo vylepší jakýkoliv design. Nový GLE si nyní můžete pořídit s tak velkými koly, jako nikdy předtím. Od 45,7 cm (18 palců) do 55,9 cm (22 palců). Od nenápadné elegance k nebývalé jedinečnosti.

GLE SUV

Fascinující grafika světel LED

Světlomety GLE jsou již standardně vybavené moderní technologií LED. Tím je mohou naši designeři utvářet jako malá umělecká díla, s nezaměnitelným designem světel a barvou světla, která se blíží dennímu světlu a je tím zvláště příjemná. O záři v očích našich inženýrů se postarají optimální světlomety MULTIBEAM LED s dálkovými světly ULTRA RANGE. Díky 84 jednotlivě ovladatelným LED zajišťují velmi rychlé a přesné přizpůsobení dálkových světel dopravní situaci.

GLE SUV

Sportovně laděná záď

Nezaměnitelným znakem designu nového GLE jsou mohutné tvary mezi C-sloupkem a zadními světly. Jejich jasnost a dynamika jsou typické znaky moderního designu Mercedes-Benz. Z tvůrčího hlediska lze těžko vyjádřit sílu s větší elegancí a dynamikou.

GLE SUV

Výrazné prvky interiéru

Uvnitř je vše, co tam patří.

Digitální displeje, pórovité dřevo a výrazné detaily designu SUV svědčí o působivé vnitřní velikosti.

Širokoúhlý kokpit

Působivý designový kousek už na první pohled: kvalitní širokoúhlý kokpit. A čím hlouběji se ponoříte, tím bude lépe: vyberte si mezi různými styly zobrazení, na přání se nechte navigovat MBUX rozšířenou realitou, umístěte si údaje, jak se Vám líbí. To vše je možné na dvou velkých displejích 31,2 cm (12,3 palce), uložených za kvalitním sklem.

GLE SUV

Designové prvky

G jako terénní vozidlo. Prohlížejte si a hledejte bezpočet detailů nového GLE. K nejmarkantnějším patří vzduchové trysky, masivní držadla na středové konzole a pórovité dřevo, které se dodává na přání. To dodá interiéru přírodní, nezaměnitelný charakter. Které SUV si to ještě může přiznat?

GLE SUV

Čalounění a ozdobné prvky

Váš vlastní, nezaměnitelný styl: Našli jste ho v novém GLE. Na přání můžeme dodat exkluzivní dvoubarevnou výbavu s barevnými odstíny béžová macchiato, hnědá espresso, hnědá tartufo nebo šedá magma. K tomu si můžete vybrat ozdobné prvky z leštěného hliníku, se strukturou kovu nebo pórovitého dřeva. Ambientní osvětlení se 64 barvami, dodávané jako volitelné příslušenství, se postará o neobyčejný vzhled materiálů.

GLE SUV

Interiér linie AMG

Poznejte nový model GLE z jeho vzrušující stránky. Linie AMG zdokonaluje interiér sportovními sedadly, sportovními pedály, sportovním volantem a koberečky AMG. Pro všechny, kteří neusínají na vavřínech, ale pořád se pouští do nových věcí.

GLE SUV

Variabilita

Nic nedává charakteru větší sílu, než schopnost přizpůsobit se. To u nového GLE znamená: na přání můžete mít až sedm míst k sezení nebo velký nákladový prostor. Sedací prvky je možné posunovat, dělit nebo sklápět.

GLE SUV