Špičkové komfortní výbavy se postarají o pohodlí na nejvyšší úrovni Mercedes-Maybach.

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 12,0 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 275 g/km.[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.

Výrazné komfortní prvky v interiéru

Luxusní jachta, kancelář vedoucího, oáza pohodlí.

Interiér nového vozu Mercedes-Maybach GLS se pro Vás může proměnit v cokoliv. V oblasti výbavy interiéru nezůstanou nesplněná téměř žádná přání – v nabídce je špičkový multimediální systém, který nadchne i audiofily, komfortní zadní sedadla First Class s možností komfortního ležení, chladicí přihrádka s postříbřenými sklenicemi na šampaňské.

Multimediální systém pro zadní řadu sedadel

Multimediální systém pro zadní řadu sedadel

Cestující v zadní části vozu nebudou věřit svým očím a uším: v novém vozu Mercedes-Maybach GLS na ně čeká špičkový multimediální systém, který nadchne i audiofily. Kromě surround soundsystému Burmester® High-End 3D s 28 reproduktory jsou k dispozici také dva pevně integrované Full HD displeje s dotykovým ovládáním.

Komfortní zadní sedadla First Class

Komfortní zadní sedadla First Class

Maximální komfort při cestování zažijete na zadních sedadlech Executive, která jsou součástí standardní výbavy. Ta lze stisknutím tlačítka nastavit do mimořádně pohodlné lůžkové polohy. Tato sedadla navíc disponují také velmi širokou opěrkou pod nohy. A na sedadlech se můžete se nechat hýčkat masáží na principu horkých kamenů a také ventilací sedadel.

Sklenice na šampaňské a chladnička

Sklenice na šampaňské a chladnička

Ve čtyřsedadlové variantě je mezi oběma opěrkami zadních sedadel místo pro chladicí přihrádku, ve které je možné nápoje vychladit. Jako vhodný doplněk jsou v nabídce také postříbřené sklenice na šampaňské.
Nezapomeňte prosím, že sklenice na šampaňské je nutné objednat přes originální příslušenství Mercedes-Benz.

Výrazné prvky v oblasti jízdního komfortu

Žádné vibrace, žádné rušivé zvuky. Jen požitek z jízdy.

Jak nastavení podvozku, tak i komfort pohonu byly perfektně vyladěny s ohledem na specifické vlastnosti nového vozu Mercedes-Maybach GLS. Tuto téměř neuvěřitelnou suverenitu a styl si musíte sami vyzkoušet.

E-ACTIVE BODY CONTROL

E-ACTIVE BODY CONTROL

Se systémem E-ACTIVE BODY CONTROL je v novém modelu Mercedes-Maybach GLS za příplatek dostupný zcela nově koncipovaný aktivní podvozek. Obsahuje rozpoznávání vozovky ROAD SURFACE SCAN na bázi kamery (pouze v kombinaci se sadou jízdních asistentů nebo sadou jízdních asistentů Plus) a funkci aktivního náklonu v zatáčkách CURVE a může vyhodnocovat jízdní situaci, rychlost a zatížení. Tlumení a regulace světlé výšky se podle toho automaticky přizpůsobují pro každé kolo zvlášť. Pomocí speciálně vyvinutého jízdního programu „Maybach“ lze podvozek přizpůsobit pro špičkový komfort cestování.

Sada akustického komfortu

Sada akustického komfortu

Protihluková izolace zajištěná pomocí vrstveného bezpečnostního skla s akustickou fólií a dalších izolačních a tlumících opatření, významně snižuje rušivý hluk z vnějšku. Poklidná atmosféra podporuje Vaši koncentraci, abyste do cíle dorazili bez stresu. Vrstvené bezpečnostní sklo má navíc fólii pohlcující infračervené záření, takže se interiér vozu po dopadu slunečních paprsků méně zahřívá a povrchy si i během teplých dní zachovávají příjemnou teplotu.

Prostor pro nohy

Prostor pro nohy

Jen tam, kde se můžete volně pohybovat, se cítíte jako doma. Stejně jako v novém vozu Mercedes-Maybach GLS. Podstatně více prostoru pro nohy a sklon opěradla sedadla až 43,5° znamenají jediné: možnost opření a nádherného uvolnění.

Digitální kokpit a multimediální systém MBUX

Maybach a MBUX. Luxus, který se s Vámi propojí.

Zažijte fascinující multimediální systém Mercedes-Benz User Experience (MBUX) poprvé v luxusním interiéru modelu Mercedes-Maybach. Od exkluzivního přivítání na displejích přes specifické styly zobrazení až po špičkový multimediální systém pro zadní řadu sedadel.

Mercedes-Benz User Eperience (MBUX)

Mercedes-Benz User Eperience (MBUX)

Systém Mercedes-Benz User Experience Vás bude fascinovat. Při každém pohledu, slovu a dotyku. Působivý širokoúhlý kokpit tvoří základ pro nevšední zážitek při ovládání a zobrazení. Přes ovládací panel systému MBUX v zadní části, který je součástí standardní výbavy, lze ovládat funkce komfortních systémů pro zadní část vozu pomocí integrovaného tabletu Samsung přímo ze zadní části.

Video s rozšířenou realitou

Video s rozšířenou realitou

Video s rozšířenou realitou Vám pomáhá lépe se zorientovat také v komplexních dopravních situacích. Příplatkový systém pomocí kamery natáčí okolí jízdy, kombinuje živé obrázky s praktickými virtuálními dopravními upozorněními a vše Vám přehledně zobrazuje na media displeji.

Styl zobrazení „Maybach“

Styl zobrazení „Maybach“

Plně digitální kokpit umožňuje různé styly zobrazení. Nový Mercedes-Maybach GLS poprvé zobrazuje styl „Maybach“ navržený speciálně pro toto vozidlo. Informace se zobrazují v exkluzivních barevných odstínech růžová gold a modrá deep a čísla, ručičky ukazatelů a lunety jsou zdobené kovovými prvky.

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

Sady komfortní výbavy

Posouvají jednotlivé výbavy na novou úroveň.

Určité příplatkové výbavy, které se optimálně vzájemně doplňují, jsme pro Vás sdružili do sad. Pro dokonalý prožitek komfortu, který začíná již při Vaší konfiguraci.

Sada akustického komfortu

Zažijte maximální komfort odhlučnění během jízdy: protihluková izolace sady akustického komfortu významně snižuje rušivý hluk z vnějšku. I při vysokých rychlostech si tak můžete nerušeně povídat. Poklidná atmosféra navíc podporuje Vaši koncentraci a Vy v klidu dorazíte do cíle.

 • Vrstvené bezpečnostní sklo s fólií pohlcující infračervené záření pro čelní okno
 • Vrstvené bezpečnostní sklo s fólií pohlcující infračervené záření pro boční okna
 • Další protihluková opatření

Sada inovací MBUX

Digitální řídicí centrála pro Váš interiér: s touto sadou rozšíříte funkční spektrum kokpitu a multimediálního systému MBUX. Kombinace inovativních a osvědčených výbav Vám nabízí ideální předpoklady pro komfortní ovládání a podrobné navigační informace.

 • Asistent MBUX v interiéru:
  • 3D kamera ve střešní ovládací jednotce
  • Snímače přiblížení v okolí dotykové obrazovky a touchpadu
 • Head-up displej
 • Rozšířená realita multimediálního systému MBUX pro navigaci
 • Zobrazení navigace ve sdruženém přístroji na celou obrazovku

Sada AIR-BALANCE

Sada AIR-BALANCE nabízí fascinující zážitek pro všechny smysly a podporuje Vaše pohodlí. Můžete se těšit na příjemnou vůni, perfektně sladěnou s charakterem Vašeho vozidla, která ozvláštní Váš vůz Mercedes-Benz SUV parfémem „Forest Mood“ – Váš vůz Mercedes-AMG pak parfémem „AMG #63“. Kromě příjemné vůně se tato sada v interiéru stará o lepší kvalitu vzduchu.

Součásti:

 • Generátor vůně s naplněným flakonem s vůní a funkčním tlačítkem v odkládací schránce
 • Ionizátor v kanálu bočních výdechů
 • Lepší filtrační systém mezi oblastí sání a systémem distribuce vzduchu klimatizační jednotky

Sada energizujícího komfortu

Sada energizujícího komfortu je úplnou novinkou – nabízí komfort pro všechny smysly. K tomu účelu spojuje prémiové výbavy s inovativní inteligencí. Fascinující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat. Pro dlouhodobější výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu.

 • Programy sady energizujícího komfortu:
  • Osvěžení
  • Vitalita
  • Tréninky: videonávody, např. pro uvolnění svalstva (dostupné pouze ve stojícím vozidle)
  • Tipy: tříminutové audioinformace pro dlouhodobou podporu zdraví a životní pohody; pro oblast hlavy, ramen, horní části těla, spodní části zad a pánve
 • ENERGIZING COACH
 • Vyhřívání sedadla pro řidiče a spolujezdce
 • Sada AIR-BALANCE s vůní, ionizací a čistěním vzduchu
 • Ambientní osvětlení se světelnými náladami v závislosti na programu

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus je naprosto unikátní – nabízí Vám komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. Za tím účelem spojuje maximální prémiové výbavy s inovativními inteligentními systémy. Okouzlující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat. Pro delší výkonnost při řízení a příjemnou jízdu.

Sada AIRMATIC

V sadě AIRMATIC se pojí adaptivní systém tlumení s moderním vzduchovým odpružením. Výsledek: inteligentní komfortní podvozek, který se umí automaticky přizpůsobit jízdní situaci, rychlosti a zatížení. Jak na dobrých, tak i špatných cestách si můžete užívat vyrovnanou jízdní stabilitu a prvotřídní komfort.

Součásti:

 • Systém vzduchového odpružení s adaptivním systémem tlumení ADS+
 • Automatická regulace světlé výšky, v závislosti na
  • zatížení: rozpoznání naložení pro konstantní světlou výšku podvozku
  • rychlosti jízdy: snížení pro vyšší rychlosti jízdy
  • jízdním programu DYNAMIC SELECT: snížení v programu „Sport“/„Sport plus“, resp. zvednutí v programu „Offroad“
 • Regulace světlé výšky podle potřeby:
  • Snížení zadní části vozidla pro nakládání a vykládání
  • Individuální volba světlé výšky podvozku

Komfortní sada KEYLESS-GO

Maximální komfort pro Vaše každodenní používání automobilu: s komfortní sadou KEYLESS-GO své vozidlo otevřete, nastartujete i zamknete, stačí mít jen u sebe klíček od vozidla. Funkce HANDS-FREE ACCESS umožňuje bezdotykové a plně automatické otevření a zavření víka zavazadlového prostoru.

Součásti komfortní sady KEYLESS-GO:

 • Klíček od vozidla s funkcí KEYLESS-GO
 • Systém oprávnění a přístupu k jízdě KEYLESS-GO
 • Tlačítko start-stop
 • Komfortní otvírání a zavírání
 • Kliky dveří s chromovanými vložkami
 • HANDS-FREE ACCESS
 • Dálkové zavírání víka zavazadlového prostoru
 • Víko zavazadlového prostoru EASY-PACK

Paměťová sada

Paměťová sada nabízí praktické a komfortní ovládání – zejména pokud Vaše vozidlo používá více osob. Jednotlivé profily poloh zahrnují kromě nastavení sedadla i seřízení sloupku řízení a vnějších zpětných zrcátek. Po změně řidiče nebo spolujezdce můžete znovu nastavit svou polohu stisknutím tlačítka.

Součásti:

 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, sloupek řízení a vnější zpětná zrcátka s možností uložení
 • Podélné nastavení sedadla a výšku opěrky hlavy lze navíc nastavit elektricky
 • Bederní opěrka s možností nastavení 4 parametrů pro řidiče a spolujezdce
 • Nastavení hloubky sedáku s kompaktním sedákem
 • Kinematika sedadla ENERGIZING
 • Funkce polohování PRE-SAFE® pro sedadlo spolujezdce
 • Ovládání sedadla spolujezdce pro řidiče
 • Elektricky nastavitelná výška head-up displeje (pouze v kombinaci s head-up displejem)

Sada komfortního vyhřívání

Útulná atmosféra ve voze: sada komfortního vyhřívání zahřeje ve velmi krátké době vybrané prvky v interiéru. Příjemné teplo Vás a Vaše cestující obklopuje ze všech stran – sedadla, loketní opěrky na středové konzole a ve dveřích a střední výplně dveří lze vyhřívat.

 • Vyhřívání sedadel Plus pro řidiče a spolujezdce a na vnějších zadních sedadlech: zahrnuje polštář sedáku a opěradlo sedadla
 • Vyhřívání loketní opěrky vpředu a vzadu: zahrnuje loketní opěrky ve dveřích, středové konzole a střední výplně dveří

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

Komfortní příplatkové výbavy

Maximální komfort zcela podle Vašich přání.

Komfortní jednotlivá sedadla

Komfortní jednotlivá sedadla

S komfortními jednotlivými sedadly si mohou Vaši cestující v zadní části vychutnat více prostoru – jako v exkluzivním prostředí soukromé lóže. Kromě toho si může každý cestující přizpůsobit polohu sedadla podle svých individuálních potřeb. Komfort sezení ve druhé řadě sedadel tak není o nic menší než na předních místech.

Surround soundsystém Burmester® High-End 3D

Surround soundsystém Burmester® High-End 3D

Zvuk jako u luxusních hudebních systémů pro domácnosti. Reproduktory v obložení stropu vytvářejí trojrozměrný zvuk. Systém dirigujete Vy jako svůj vlastní orchestr ‒ pomocí VIP nastavení pro jednotlivá sedadla nebo předvoleb jako „Live“ nebo „Easy listening“.

Head-up displej

Head-up displej

Optimální předpoklady pro radost ze sportovní jízdy a suverénní pocit z jízdy: head-up displej promění čelní okno ve fascinující digitální kokpit. Důležité informace budete mít tudíž neustále na očích. Veškerou pozornost můžete věnovat silnici a dopravní situaci před Vámi.

Mercedes me connect

Nesmírně komfortní ‒ s digitálními službami od Mercedes-Benz.

Se službami Mercedes me connect a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes a chytrý telefon.

Mercedes me connect

Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.

Výrazné prvky:

 • Komfort
 • Dálkové ovládání
 • Navigace
 • Ochrana vozidla

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.