Autoelektrikář osobních vozidel

Náplň práce

  • spolupráce na stanovení diagnózy poruch
  • provádění opravy motorových vozidel

Požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik/autoelektrikář/autodiagnostik
  • min. 2 roky praxe v oboru
  • řidičský průkaz B
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • stálý pracovní poměr v silné a zavedené společnosti
  • propracovaný systém školení a technická podpora
  • výkonově orientované platové ohodnocení
  • zaměstnanecký operativní leasing
  • seberealizaci

Zájemce prosíme o zaslání písemné žádosti o přijetí do pracovního poměru se stručným životopisem.

Pavel Musil
CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o.
Rudná 3, 703 00 Ostrava

Odesláním žádosti a životopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů.

UCHAZEČI O ZAMĚSTNÁNÍ

Informace o zpracování osobních údajů dle čl. 13 nařízení GDPR

2. Zpracovávané osobní údaje. Subjektem údajů jsou uchazeči o zaměstnání u Správce, se kterými Správce neuzavře pracovní poměr ani jiný smluvní vztah. V této souvislosti jsou zpracovávány zejména tyto osobní údaje (vedle případně dalších osobních údajů subjektem údajů sdělených či jinak získaných): Údaje uvedené v životopise uchazeče, popř. údaje získané při pracovním pohovoru, tedy typicky zejména: a) jméno a příjmení, b) rodné číslo, c) titul, d) rodné příjmení, e) zdravotní stav, f) adresa trvalého bydliště, g) telefonní číslo, h) údaj o řidičském oprávnění, i) údaje o předchozím zaměstnání, pracovní náplni atd., j) historie absolvovaných školení, k) podpis, l) jazykové znalosti, m) zájmy a preference.

3. Účely zpracování a právní titul pro zpracování, oprávněné zájmy. Osobní údaje budou manuálně a prostřednictvím informačních systémů zpracovávány za níže uvedeným účelem a po níže uvedenou dobu:

(i) osobní údaje označené v bodě 2. jsou zpracovávány za účelem výběru vhodného uchazeče o zaměstnání u Správce. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu 6 měsíců po přijetí příslušného pracovníka (tj. nikoliv uchazeče) na danou pracovní pozici po ukončení výběrového řízení. Právním titulem pro zpracování těchto osobních údajů je oprávněný zájem Správce.

4. Kategorie příjemců, kterým byly nebo budou osobní údaje zpřístupněny. Osobní údaje nebudou předávány ani zpřístupňovány žádným třetím osobám, zpracovatelům, ani příjemcům ve třetích zemích nebo mezinárodních organizacích.

5. Práva subjektu údajů. Subjekt údajů má právo po správci údajů vyžadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Subjekt údajů má rovněž právo žádat omezení zpracování svých osobních údajů, využít své právo na přenositelnost údajů a právo podat stížnost týkající se zpracovávání osobních údajů, a to k dozorovému úřadu. U osobních údajů, jejichž zpracování je založeno na právním základě souhlasu dle čl. 6 odst. 1 písm. a) nebo čl. 9 odst. 2 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 (nařízení GDPR), má subjekt údajů právo odvolat kdykoli souhlas. Správce dále výslovně upozorňuje subjekt údajů na to, že subjekt údajů má právo vůči Správci vznést námitku proti zpracování osobních údajů, založenému na základě oprávněného zájmu Správce.

Výše uvedené skutečnosti bere uchazeč na vědomí.