Život nabývá na velikosti.

Proměnná, atraktivní, bezpečná.

Všestranné řešení pro Vaše potřeby.

Nová Třída T – třída sama pro sebe a pro Vás: objevte nyní první prémiovou malou dodávku značky Mercedes-Benz. Tento multitalent je ideálním společníkem pro každodenní rodinný život i dobrodružství ve volném čase. Těšte se na prostornost a funkčnost, komfort a konektivitu, bezpečnost a kvalitu.

Pro rodiny.

Třída T

Díky posuvným dveřím na obou stranách je nastupování a vystupování obzvláště snadné a bezpečné. Zejména pokud cestují děti, které se ještě neumějí samy připoutat, oceníte velké dveřní otvory a komfortní výšku sedadel.

Pro výlety.

Třída T

Ať už jde o stand-up paddleboard, horská kola nebo zavazadla na několikatýdenní cestu: díky své prostornosti a flexibilitě nabízí Třída T všestranné možnosti uložení.

Pro každý den.

Třída T

Třída T nabízí vše, čeho si na Mercedesu ceníte. Zaujme sportovním, elegantním celkovým dojmem – s veškerou praktičností, kterou od malé dodávky očekáváte.

Charakteristické prvky

Kompaktní a stylová.

Třída T nabízí vše, čeho si na Mercedesu ceníte. Atraktivní exteriér je zřetelně charakterizován designovou filozofií značky Mercedes-Benz. Zaujme sportovním, elegantním celkovým dojmem – s veškerou praktičností, kterou od malé dodávky očekáváte.

Denní svícení LED
Denní svícení LED

17” kola z lehkých slitin (volitelně)
17” kola z lehkých slitin (volitelně)

Ozdobná lišta zadních dveří v chromu (volitelně)
Ozdobná lišta zadních dveří v chromu (volitelně)

Zadní lavicové sedadlo FOLD & LOAD sklopné v poměru ⅓ ku ⅔
Zadní lavicové sedadlo FOLD & LOAD sklopné v poměru ⅓ ku ⅔

Útulný prostor

Variabilní a komfortní.

Ve vozidlech Třídy T si užijete pohodový pocit hned, jakmile nastoupíte: vnitřní prostor zaujme svou vyváženou kombinací komfortu a volného prostoru, stejně jako nejvyšší úrovní kvality. Navrhněte si interiér podle svých osobních přání a individuálního vkusu. Vašim plánům se přizpůsobí jak flexibilně, tak i spontánně.

Třída T

Pohodlné startování a vypínání motoru.

Nastartujte své vozidlo jednoduše stisknutím tlačítka – aniž byste museli zasunout klíček do spínací skříňky. S funkcí start KEYLESS-GO stačí, když budete mít ve vozidle svůj klíček u sebe. Tím ušetříte čas a můžete okamžitě zahájit svou jízdu.

Progresivní estetika.

Inovativní materiál NEOTEX na výplních dveří a přístrojové desce kombinuje vzhled nubukové kůže a prvotřídního neoprenu.

Intuitivní ovládání vozidla, minimální odvádění pozornosti.

Ergonomicky tvarovaný multifunkční volant Vám umožňuje intuitivní ovládání a řízení mnoha funkcí vozidla bez nutnosti sejmutí rukou z volantu. Patří k nim regulace rychlosti/odstupu a také funkce navigace, telefonování a multimediálního systému. Zkrátka: vyšší bezpečnost a snadné, pohodlné ovládání.

Multimediální systém s digitálním rádiem (DAB).

Vychutnejte si s MBUX (Mercedes-Benz User Experience) krásu a inteligenci digitálního a intuitivně ovladatelného multimediálního systému – kombinovanou s výhodami digitálního příjmu rádia přes DAB.

Komfortní výbavy pro Vaše pohodlí.

Syntetická kůže ARTICO působí téměř tak ušlechtile jako pravá kůže a navíc je velmi odolná. To je vlastnost, kterou sdílí s mikrovláknem MICROCUT: kromě toho je tato prvotřídní tkanina hebká a prodyšná.
(Příplatková výbava)

Mercedes me connect – Třída T

Nesmírně komfortní ‒ s digitálními službami od Mercedes-Benz.

Třída T

Ve spojení se službami Mercedes me connect[1] a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle a ve svém chytrém telefonu získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes.

Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.

Výrazné prvky:

 • Komfort
 • Dálkové ovládání
 • Navigace

Pro využívání služeb je nutné osobní Mercedes me ID a odsouhlasení uživatelských podmínek služeb Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit, pokud jsou poté tyto služby pro příslušné vozidlo ještě nabízeny. První aktivace služeb je možná do jednoho roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve.

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

Nezapomeňte prosím, že se rozsahy mohou lišit podle konstrukční řady, roku výroby a výbavy a také mohou být rozdíly mezi soukromými a komerčními zákaznickými účty.
[1] V současné době k dispozici v mnoha zemích (Německo, Velká Británie, Francie, Itálie, Belgie, Španělsko, Švýcarsko, Nizozemsko, Rakousko, Luxemburg, Česko, Slovensko, Polsko, Irsko, Maďarsko, Dánsko, Švédsko, Norsko, Portugalsko a Čína). Bližší informace na portálu Mercedes me.


Vzhled

Stylově zabalená funkčnost.

Vnější dojem Třídy T si Vás okamžitě získá – zde se snoubí dokonalé tvary a smysl pro detail s praktičností. Obě linie Style a Progressive, velký výběr barev laku a široká škála variant kol neponechávají nic náhodě, pokud jde o přání a individualizaci. Tento rozsah úprav je pro malou dodávku prémiové třídy jedinečný.

Třída T

Nejvýznamnější prvky výbavy:

 • Mřížka chladiče s centrálně umístěnou hvězdou Mercedes a 3 lamelami v lesklém chromu
 • Posuvné dveře vlevo a vpravo
 • Světlomety LED High Performance (volitelně)
 • 43,2 cm (17'') kola z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky (volitelně)

Komfort

Třída sama pro sebe.

Interiér vozů Třídy T nabízí dostatek místa pro rodinu, přátele, nákupy i sportovní vybavení. Těšte se na vyváženou kombinaci komfortu a volného prostoru, stejně jako na nejvyšší úroveň kvality a funkčnosti. Mnoho prvků lze jak flexibilně, tak i spontánně přizpůsobit novým přepravním potřebám. Kromě toho si můžete přizpůsobit také design interiéru.

Třída T

Nejvýznamnější prvky výbavy:

 • Zadní lavicové sedadlo FOLD & LOAD sklopné v poměru ⅓ ku ⅔
 • Aktivní parkovací asistent (volitelně)
 • Automatická klimatizace THERMOTRONIC (volitelně)
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče s bederní opěrkou (volitelně)

Bezpečnost

Asistence se setkává s inteligentní podporou.

Ve Třídě T můžete využívat širokou škálu standardních i podle Vašich přání přizpůsobitelných asistentů pro bezpečnější a suverénnější jízdu. Moderní asistenční systémy mohou nejen zvýšit bezpečnost, ale také přispět k podpoře řidiče a jeho kondici za volantem.

Třída T

Nejvýznamnější prvky výbavy:

 • Aktivní asistent jízdy v pruzích
 • Aktivní brzdový asistent
 • Asistent sledování mrtvého úhlu
 • Asistent sledování dopravních značek (volitelně)

Technické údaje

Potěšení z jízdy na každé trase.

Třída T zaujme svou manévrovatelností, obratností a ovladatelností – a celkově svou mnohem snadnější manipulací, než byste vzhledem k velikosti vozu očekávali. Díky typickému vyladění odpružení Mercedes-Benz si užijete mimořádně komfortní, stabilnější a bezpečnější zážitek z jízdy, která zůstává snadno kontrolovatelná i v náročných situacích.

Třída T