Mercedes-Maybach GLS s nepřehlédnutelným a dechberoucím luxusním vzhledem.

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 12,0 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 275 g/km.[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.

Exteriér

Pohled na naše nejluxusnější SUV.

Exteriér nového modelu Mercedes-Maybach GLS zdobí specifické prvky jako impozantní chromovaná maska chladiče v elegantním designu s úzkými svislými výztuhami nebo velká kola. Například jako 23palcová kovaná kola Maybach (58,4 cm) v exkluzivním vícepaprskovém designu.

Chromované koncovky výfuku a ochrana proti podjetí.Chromované koncovky výfuku a ochrana proti podjetí.

Maska chladiče Mercedes-Maybach s nápisem.
Maska chladiče Mercedes-Maybach s nápisem.

Elektricky výsuvná stupátka.
Elektricky výsuvná stupátka.

Exkluzivní dvoubarevné lakování.
Exkluzivní dvoubarevné lakování.

Po vytvoření obsahů mohlo dojít u produktu ke změnám.

Interiér

Cestování v novém světě.

V novém modelu Mercedes-Maybach GLS Vás čeká stylový, komfortní a prostorný interiér s neopakovatelnou atmosférou. Moderně vybavený interiér vozu, který své cestující obklopí nejvyšším luxusem, Vám umožní prožít nespočet okamžiků vnitřního klidu a bezpečí.

Ambientní osvětlení osvětluje obložení stropu.
Ambientní osvětlení osvětluje obložení stropu.

Čtyřsedadlový model s komfortními zadními sedadly First Class.
Čtyřsedadlový model s komfortními zadními sedadly First Class.

Vyšitá loga „Maybach“ v dokonalé kvalitě na úrovni ruční výroby.
Vyšitá loga „Maybach“ v dokonalé kvalitě na úrovni ruční výroby.

Ovládací panel systému MBUX pro cestující v zadní části.
Ovládací panel systému MBUX pro cestující v zadní části.

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE). Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

Sady designové výbavy

Kombinace doporučené našimi designéry.

Některé designové příplatkové výbavy jsme pro Vás již zkombinovali do atraktivních a stylových sad.

Sada koženého čalounění designo Exclusive

Sada koženého čalounění designo Exclusive

Vytvořte mistrovský interiér se sadou koženého čalounění designo Exclusive. Nejjemnější kůží nappa jsou potaženy i rámy oken. Také postranní kryty přístrojové desky na straně řidiče a spolujezdce jsou čalouněny v příslušné barvě výbavy – čistá fascinace MAYBACH.

Součásti

  • Postranní kryt přístrojové desky na straně řidiče a spolujezdce v syntetické kůži ARTICO ve vzhledu kůže nappa v barvě výbavy, v kombinaci s čalouněním v barvě bílá crystal / šedá silver pearl (959A) v kůži nappa
  • Spodní části sloupků A a B v syntetické kůži ARTICO ve vzhledu kůže nappa v barvě výbavy, v kombinaci s čalouněním v barvě bílá crystal / šedá silver pearl (959A) v kůži nappa
  • Obložení okenního rámu vpředu a vzadu v černé kůži nappa

 Sada ozdobných prvků Exclusive

Sada ozdobných prvků Exclusive

Sada ozdobných prvků propůjčí interiéru Vašeho vozu individuální charakter. Doplňkové ozdobné prvky na zadních stranách opěradel předních sedadel s interiérem perfektně ladí a vytváří působivé kontrasty. Tento vylepšený prvek ocení zejména cestující v zadní části vozu.

Sada Chrom interiér

Sada Chrom interiér

Se sadou Chrom ukážete, jak důležitá je pro Vás elegance. Toto vylepšení vybraných designových prvků dodá interiéru ve standardním provedení cíleně luxusnější vzhled: četná orámování jsou stylově provedena ve stříbrném chromu. Váš vnitřní prostor tak vyzařuje vyšší hodnotu.

  • Chromované ovládací prvky a ozdobná lišta ve vnitřní oblasti dveří v barvě stříbrná chrome
  • Spínač EASY-ENTRY v barvě stříbrná chrome
  • Ovládací prvky vlevo vedle volantu v barvě stříbrná chrome
  • Ovládací prvek s dotykovým polem, ovládací spínač a držák nápojů ve středové konzole provedené a lemované v barvě stříbrná chrome
  • Ovládací lišta klimatizace v barvě stříbrná chrome

Sada koženého čalounění designo

Sada koženého čalounění designo

Sada koženého čalounění designo zintenzivňuje díky vybraným materiálům fascinující estetiku interiéru MAYBACH. Nejjemnější kůže nappa Vás obklopuje až po obložení stropu, které je opatřeno přídavným ozdobným prošitím. Exkluzivní sedáky pro sedadla Executive a jejich opěrky pod nohy povznášejí komfort sezení v zadní části na prvotřídní úroveň. 

Designové příplatkové výbavy

Nakonfigurujte si svůj vlastní vůz Mercedes-Maybach GLS.

Držák na sklenice na šampaňské

Držák na sklenice na šampaňské

Dokreslete luxusní atmosféru zadní části Vašeho vozidla Mercedes-Maybach pomocí ušlechtilých detailů: tyto vložky nabízejí stylovou možnost uložení dvou sklenic na šampaňské. Držáky sklenic šité na míru v chladicím boxu a v zadní středové konzole jsou perfektně přizpůsobeny exkluzivním sklenicím Maybach na šampaňské.
Vezměte prosím na vědomí, že sklenice Maybach na šampaňské nejsou součástí této výbavy. Je možné je objednat zvlášť u Vašeho partnera Mercedes-Benz Costumer Solutions GmbH.

Multifunkční volant v provedení dřevo/kůže

Multifunkční volant v provedení dřevo/kůže

Multifunkční volant v provedení dřevo/kůže spojuje elegantní materiály s inovativním komfortem ovládání. Ergonomicky umístěná tlačítka dotykového ovládání Vám umožňují intuitivní ovládání funkcí jako navigace, telefonování, rychlost nebo multimediální systém. Díky tomu máte vše pod kontrolou, aniž byste museli sejmout ruce z volantu.

Čalounění kůží nappa v barvě bílá crystal / šedá silver pearl

Čalounění kůží nappa v barvě bílá crystal / šedá silver pearl

Vychutnejte si prvotřídní prostředí: díky luxusní kůži nappa v novém designu s protizáhyby. Pokud jde o kvalitu kůže, řídí se odborníci od Mercedes-Benz těmi nejpřísnějšími kritérii. Fascinující výsledek, který vidíte a cítíte – měkký, hebký prvek, který se na základě individuálního výběru barvy stává výrazným puncem prémiového interiéru.